Menü
Sepetiniz

ÜCRETSİZ KARGO  & PEŞİN FİYATINA TAKSİT

Teslimat Koşulları

Değerli Müşterimiz;

Rezonderi.com web sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz; sistem tarafından banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi,Salı,Çarşamba, Perşembe, Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin, Rezonderi.com'un İstanbul Küçükçekmece'deki imalathanesine uzaklığına göre kargo şirketi siparişinizi 1-3 gün içerisinde size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Cuma günleri saat 15:00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben Pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

Resmi tatil ve bayram günlerindeki siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Rezonderi.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stok tükenmesi ve benzeri ticari imkânsızlık halleri, beklenmeyen haller, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen sokağa çıkma yasağı, hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durum size bildirilecektir. Bu takdirde siparişin iptal edilmesi, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesi, ve/veya teslimat süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilirsiniz.

Siparişi iptal etmeniz halinde sorunsuz iade işlemlerinde ödediğiniz tutar en geç 7(yedi) iş günü içinde iade edilir.